![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-16_21-21-02.jpg)
Similar Posts
![Підтримай своїх в СУПЕРМАТЧІ проти “ЛНЗ”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/карточки-1-768x512.png)
Підтримай своїх в СУПЕРМАТЧІ проти “ЛНЗ”
24 матчі, 13 команд, 64 голи, забиті у ворота суперників, успіхи і невдачі, емоції фанів та зірвані голоси! Матч, до якого ми всі так довго йшли! Уже в цю середу в Києві о 17:00 відбудеться принциповий двобій, в якому визначиться переможець Чемпіонату ААФУ! Друзі, запрошуємо прийти на стадіон ім. Віктора Баннікова, щоб підтримати нашу команду!
![У чвертьфіналі чемпіонату ААФУ граємо з ФК “Суми”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/logo-768x580.png)
У чвертьфіналі чемпіонату ААФУ граємо з ФК “Суми”
У чвертьфіналі чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2020/2021 ФК «Вікторія» зіграє з FC SUMY Вже в неділю, 6 червня, в Сумах відбудеться перша зустріч, матч-відповідь – 12 червня! Інші пари ¼ фіналу: ЛНЗ (Лебедин, Черкаська обл.) – Юність (Верхня-Нижня Білка, Львівська обл.) ФК Вовчанськ (Харківська обл.) – ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) Олімпія (Савинці,…
![“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/карт-768x512.png)
“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!
«Тут народжуються зірки!». Переходимо від аматорського футболу до професійного: “Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ! Ми це зробили разом! Сьогодні, 24.06.21 рішенням Української асоціації футболу команду з Миколаївки оманду включено до складу учасників чемпіонату України з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2021/2022. Відповідне рішення оприлюднено на черговій ХХІХ Конференції Професіональної футбольної ліги України, що пройшла…
![Вітаємо новачка!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_5534-768x511.png)
Вітаємо новачка!
Олександр Чернецький, you’re welcome! Дата народження: 20.06.1995 (26 років) Громадянство України Зріст, см: 182 Вага, кг: 72 Амплуа: півзахисник Досвід: «Арсенал-Київщина», «Миколаїв», «Таврія», «Полісся», тощо. Бажаємо нових звершень
![Представили своїх новачків](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-23_09-50-01-768x512.jpg)
Представили своїх новачків
На стадіоні “Ювілейному” 22 липня “Вікторія” представила своїх новачків. Серед дев’яти новобранців миколаївського клубу троє — вихованці сумського футболу. Це воротар Олександр Литвиненко, півзахисники Владислав Зрібняк та Максим Чеглов. Є у цьому списку й колишній капітан футбольного клубу “Суми” Вадим Шаврін. Він говорить, що у команді його зустріли добре. “Прекрасно прийняли. З цим проблем абсолютно…