Вікторія у матчі четвертого туру групи “Б” Першої ліги переграла Кудрівку з Чернігівщини. Гра відбулася в Києві 31 серпня та завершилася з рахунком — 2:0

На 28 хвилині гри Руслан Паламар з пенальті забив перший гол у ворота суперників. Згодом капітан команди з Кудрівки Коркішко через надмірну кількість емоцій залишив поле й пішов відпочивати з червоною карткою в активі.

На початку другого тайму, на 49 хвилині гри, Сергій Машталір показав усім, як треба грати на другому поверсі в штрафному суперника, і забив другий гол у ворота Кудрівки. Після цього футболісти почали грати на зустрічних курсах, під завісу матчу гостям вдалося навіть притиснути сумчан на власній половині поля. А от забти бодай одного гола сил не вистачило. Так матч і завершивя.

У турнірній таблиці Кудрівка займає четверту сходинку, Вікторія – другу.

Наступний матч сумчани зіграють з Полтавою на виїзді 5 вересня.