29 вересня відбувся матч 9 туру Першої ліги проти ЮКСА. “Вікторія” у попередній виїзній грі з “Діназом” зіграла внічию 1:1. Перемога могла б допомогти сумчанам повернути собі третє місце.

Гра розпочалася активно та порадувала вболівальників забитими м’ячами. Вже на другій хвилині “хрестоносці” відкрили рахунок: після подачі Габріеля зі штрафного Юзефович влучно пробив головою у дальній кут – 1:0. Проте швидко гості змогли відігратися. Євдокимов сфолив на Паламарі, арбітр призначив пенальті, який півзахисник сумчан впевнено реалізував – 1:1. У господарів були шанси забити ще до перерви, проте футбольна фортуна не була на боці команди з Тарасівки.

На початку другого тайму Литвиненко врятував сумчан, відбивши удар Габріеля. Після перерви гра була насичена боротьбою, але гольові моменти виникали рідко. Матч завершився внічию, і “Вікторія” дозволила “Полтаві” відірватися в турнірній таблиці..