![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/01/33.png)
Similar Posts
![Вітаємо з Днем народження!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_2795-768x511.png)
Вітаємо з Днем народження!
Вітаємо нашого півзахисника Володимира Чернікова з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, добробуту в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що ти загадав сьогодні, неодмінно збувається, а доля дарує приємні сюрпризи!
![Підтримай своїх у суботу в матчі з ФК “Суми”](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/0-3-768x580.png)
Підтримай своїх у суботу в матчі з ФК “Суми”
Усі на стадіон у суботу! Звертаємось до наших вболівальників: нам дуже потрібна ваша підтримка в найпринциповішому матчі з FC SUMY! Ми всі дуже чекаємо цього поєдинку! Зустрінемось 12 червня на стадіоні “Вікторія”, Миколаївка. Разом до перемоги!
![Поступаємося Прикарпаттю на виїзді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-26_11-29-17-768x512.jpg)
Поступаємося Прикарпаттю на виїзді
18 травня в Івано-Франківську відбувся матч між місцевим клубом “Прикарпаття” та сумським “Вікторія” На стадіоні “Рух” між собою зійшлися сусіди по турнірній таблиці – шоста і сьома команди. Перший тайм пройшов у середньому темпі, а кінцівка матчу стала вирішальною. Спершу голкіпер сумчан потягнув м’яча після дального удару Цюцюри, однак за лічені хвилини він вже був безсилий,…
![Вітаємо новачків в команді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_14-32-56-768x512.jpg)
Вітаємо новачків в команді
Півзахисник Сергій Копил та нападник Назарій Нич будуть захищати кольори «Вікторії». Футболісти перейшли на правах оренди з черкаського “ЛНЗ”
![Впевнена перемога в рідних стінах](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/11/кузьмін-768x512.png)
Впевнена перемога в рідних стінах
У рамках 18 туру чемпіонату Другої ліги «Вікторія» 13 листопада приймала «Енергію» з Нової Каховки. З перших хвилин зустрічі господарі захопили ігрову ініціативу, щоправда відзначитися першими вдалося гостям: завдяки грубій помилці наших центральних захисників Євген Андрощюк, отримавши м’яч з лівого флангу, впритул «розстріляв» ворота Воробея. «Вікторія» не опустила руки і вже за хвилину рахунок було…
![Вітаємо Артема Радіонова з Днем народження!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-768x511.png)
Вітаємо Артема Радіонова з Днем народження!
Вітаємо нашого головного тренера Артема Радіонова з Днем народження! Бажаємо безмежної радості та наснаги, душевного тепла, міцного здоров’я, значних досягнень та звершень, цікавих ідей! Хай життя дарує яскраві емоції та відчуття! Нових перемог Вам, як на спортивних майданчиках, так і за їх межами!