Хай у новорічну ніч на всіх нас чекає справжнє диво, що подарує надзвичайну радість!
Хай у домі панують мир та тепло, добробут та любов.
Хай кожна хвилина Нового Року буде наповнена змістом та приємними емоціями!
Хай у новорічну ніч на всіх нас чекає справжнє диво, що подарує надзвичайну радість!
Хай у домі панують мир та тепло, добробут та любов.
Хай кожна хвилина Нового Року буде наповнена змістом та приємними емоціями!
Вітаємо нашого помічника тренера Володимира Романенка з Днем народження! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм і плідною працею. Щастя й радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!
1 жовтня, в п’ятницю, наша команда на виїзді грала з сімферопольською «Таврією» на стадіоні «Мар’янівський». Це був матч 11-го туру Другої ліги в групі Б. Господарі з перших хвилин почали повністю контролювати хід поєдинку. Ще в першому таймі кримчани як мінімум могли забивати чотири м’ячі, натомість забили лише один. На 45 хвилині влучним ударом з…
8 серпня на стадіоні «Енергія», що в Новій Каховці, відбувся матч 3 туру Другої ліги ПФЛ «Енергія» – «Вікторія». Команди цей сезон розпочали по-різному. Попередній матч «Енергія» програла на виїзді Таврії 4-1. «Вікторія» ж на домашньому стадіоні переграла херсонський «Кристал» 2-1. У дебюті матчу вже на 1 хвилині міг відзначатися Нелін, але захисник новокаховців перевів…
Сьогодні п’ять шкільних футбольних команд Миколаївської громади змагались за звання чемпіонів з футболу. Учнівська спартакіада пройшла на базі та за підтримки чинного чемпіона України з футболу серед аматорів, а також Миколаївської селищної ради. У запеклих спортивних баталіях найкращі результати отримали миколаївська (1 місце), улянівська (2 місце) та збірна шкіл Тучного і Товсти, які стали бронзовими…
10 травня на «Ювілейнойму» зіграли «Вікторія» та «Епіцентр» Матч у Сумах розпочався з атакувальних дій господарів. І вже на четвертій хвилині поєдинку «Вікторія» мала шанс на те, щоб відкрити рахунок у грі, коли Назарій Нич «розстрілював» ворота кам’янчан з шести метрів. Та «Епіцентр» від голу врятувала відмінна реакція голкіпера. Поступово кам’янчанам вдалося вирівняти гру: у…
Вітаємо нашого півзахисника Володимира Чернікова з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, добробуту в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що ти загадав сьогодні, неодмінно збувається, а доля дарує приємні сюрпризи!