30 жовтня в Миколаївці відбувся поєдинок 16 туру Другої ліги, в якому «Вікторія приймала «Яруд».

З перших хвилин матчу команда Безсмертного грала другим номером, більше захищаючись, ніж створюючи щось серйозне в атаці. Маріупольці намагалася забити швидкий гол, мабуть, тому увесь перший тайм ми грали практично від захисту, віддавши ініціативу гостям. На 36 хвилині Кирило Матвєєв зі штафного наважився на удар по воротам метрів з 35 і поклав м’яч точнісінько в «дев’ятку». Литвиненку не вистачило кількох сантиметрів, аби відвести небезпеку від воріт.

У другому таймі наша команда почала діяти більш активно в атаці. Контрвипади стали частішими. Так, могли забивати Василь Білий, Дмитро Яременко, Дмитро Гранкін, Володимир Аржанов та Артем Касьянов, проте футбольна фортуна була в той день не на їхньому боці. На 72 хвилині хорошу контратаку «Яруда» замикав Литовченко, якого наші центральні захисники зупинили не за правилами у власній штрафній. Суддя призначає пенальті, а крапку в матчі ставить Ярослав Доброхотов, запалюючи рахунок на табло 0-2.

Наступний матч команда з Миколаївки зіграє з херсонський «Кристалом» на виїзді.