Сьогодні ФК «Вікторія» провів чергову товариську гру в рамках навчально-тренувального збору. Суперником став один із лідерів першої професійної ліги «Горняк-Спорт». Гра була запеклою, рахунок переходив із рук в руки, але миколаївська команда утримала перемогу. 2:3 – команда Радіонова підтверджує високий рівень підготовки до старту в аматорському сезоні. Переможними голами відзначились Передистий,Касьянов,Чередниченко. Вітаємо з перемогою!
![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/03/photo_2021-03-01_08-25-04-e1614580389529.jpg)
Similar Posts
![Учнівська спартакіада на базі ФК «Вікторія»](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/05/сайт-768x580.png)
Учнівська спартакіада на базі ФК «Вікторія»
Сьогодні п’ять шкільних футбольних команд Миколаївської громади змагались за звання чемпіонів з футболу. Учнівська спартакіада пройшла на базі та за підтримки чинного чемпіона України з футболу серед аматорів, а також Миколаївської селищної ради. У запеклих спортивних баталіях найкращі результати отримали миколаївська (1 місце), улянівська (2 місце) та збірна шкіл Тучного і Товсти, які стали бронзовими…
![Вітаємо в команді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/07/victoria23-768x512.png)
Вітаємо в команді
За “Вікторію” в новому сезоні будуть грати: Вадим ШАВРІН нападник, 35 років попередній клуб: «Нафтовик» Максим ЄВПАК нападник, 20 років попередній клуб: «Нива Бузова» Дмитро УЛЬЯНОВ захисник, 29 років попередній клуб: «MFK Vranov nad Toplou» Валерій КУРЕЛЄХ захисник, 31 рік попередній клуб: «СК Полтава»
![Вітаємо іменинника!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/08/вітаємо-768x511.png)
Вітаємо іменинника!
Вітаємо з Днем народження нашого нападника Костянтина Без’язичного! Бажаємо здоров’я, благополуччя, творчої наснаги! Нехай твої бажання і мрії завжди потрапляють точно в ціль!
![На старті сезону 2024/25: склад учасників Першої ліги](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/666af767c32fc_3091a44e3961014acd8b385acf36736e-768x475.png)
На старті сезону 2024/25: склад учасників Першої ліги
На VІ Конференції ПФЛ України було обговорено та проголосовано, зокрема, за розподіл команд між групами різних ліг Базовий день змагань у Першій лізі 25 липня.
![Володимир Романенко – виконуючий обов’язки головного тренера](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/01/Безымянный-1-768x518.png)
Володимир Романенко – виконуючий обов’язки головного тренера
Володимир Романенко готуватиме команду до найближчих виступів у Другій лізі в статусі виконуючого обов’язки головного тренера. На думку керівництва клубу, він має всі необхідні знання та досвід для того, щоб на цьому етапі очолити ФК “Вікторія” Вже 12 лютого команда з Миколаївки зіграє контрольний матч з ФК “Тростянець” в рамках зимового міжсезоння в Харкові. Бажаємо…
![Прикра поразка у Львові](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/434209629_818127900356044_4282682430699849703_n-768x512.jpg)
Прикра поразка у Львові
29 березня у Львові відбувся матч “Карпати” – “Вікторія”. Львів’яни підходили до цього протистояння у якості лідера групи. Початок весняної частини сезону легким для підопічних Маркевича не можна було назвати, але три очки у минулому турі все ж набрали. Зимове підсилення поки що не пішло “Вікторії” на користь: два матча поспіль команда не забиває. Господарі…