![](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/02/photo_2021-02-19_14-49-23.jpg)
Similar Posts
![Артем Радіонов залишив пост головного тренера](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_4586-768x512.jpg)
Артем Радіонов залишив пост головного тренера
Щиро дякуємо людині, яка зробила великий внесок в розвиток і становлення нашої команди в аматорському футболі. Наші нагороди є цьому доказом: Чемпіони України серед аматорів сезонів 2017/18 і 2019/20, Срібні призери – 2018/19 і 2020/21. Фіналісти Кубку України серед аматорів сезону 2017/18 і 2019/20. Срібні призери чемпіонату Сумської області 2015, 2016, 2017, 2018 років. Фіналісти…
![Вітаємо новачка!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_5534-768x511.png)
Вітаємо новачка!
Олександр Чернецький, you’re welcome! Дата народження: 20.06.1995 (26 років) Громадянство України Зріст, см: 182 Вага, кг: 72 Амплуа: півзахисник Досвід: «Арсенал-Київщина», «Миколаїв», «Таврія», «Полісся», тощо. Бажаємо нових звершень
![“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/06/карт-768x512.png)
“Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ!
«Тут народжуються зірки!». Переходимо від аматорського футболу до професійного: “Вікторія” кваліфікувалась у ПФЛ! Ми це зробили разом! Сьогодні, 24.06.21 рішенням Української асоціації футболу команду з Миколаївки оманду включено до складу учасників чемпіонату України з футболу серед команд клубів другої ліги сезону 2021/2022. Відповідне рішення оприлюднено на черговій ХХІХ Конференції Професіональної футбольної ліги України, що пройшла…
![Вітаємо з Днем народження капітана команди](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/карточки-768x512.png)
Вітаємо з Днем народження капітана команди
Вітаємо нашого капітана Андрія Неліна з Днем народження! Бажаємо щастя, любові, здоров’я та сил. А ще щоденного натхнення та обов’язкового везіння у потрібну хвилину!
![Підписали вихованця Шахтаря](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/07/Безымянный-1-768x512.jpg)
Підписали вихованця Шахтаря
33-річний український нападник Вадим Шаврін поставив підпис під контрактом із «Вікторією». Для нас майбутній сезон стане першим на професійному рівні. Шаврін — вихованець «Шахтаря» і в червні 2007 року провів один матч за головну команду «гірників». Після декількох сезонів в «Шахтарі-3» він грав за алчевську «Сталь», «Олімпік», «Волинь», «Зірку», «Полтаву», «Геліос», «Миколаїв», краматорський «Авангард» і «Полісся». Минулий…