Similar Posts
![Поступаємося “Скоруку” на виїзді](https://fcviktoria.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_5534-1-768x512.png)
Поступаємося “Скоруку” на виїзді
6 жовтня в рамках 12 туру Другої ліги на стадіоні «Електрометалург» «Скорук» зіграв матч з командою з Миколаївки. Розпочали футболісти «Вікторії» досить непогано: володіли м’ячем, грамотно виходили з оборони в атаку. Опонент сьогодні був непростий, який теж відразу намагався нав’язувати свою гру. Йшла боротьба за кожен клаптик поля. На 44 хвилині матчу Гранкін виконав стандарт…