24 вересня відбувся черговий матч в рамках чемпіонату Першої ліги, в якому вишгородський Діназ прийма на власному полі Вікторію.

Матч почався з прохолодного душу для сумчан: вже на 2 хвилині у власній штрафній не дали ради м’ячу Ульянов з Новотрясовим і Черткоєв прицільним ударом засмутив голкіпера Литвиненка. 1-0.

Гості відіграли прикрий гол швидко. На 29 хвилині шкіряний потрапив в руку захиснику Діназа. І вже за мить Паламар зрівняв рахунок з пенальті. 1-1.

Після цього моменту гра пішла на зустрічних курсах, обидві команди мали свої моменти.

Другий тайм перервався на 1 годину через повітряну тривогу в Київській області. Проте після неї команди не змогли реалізувати бодай один момент й схилити перевану на свій бік. У підсумку – нічия.

Наступний матч Вікторія зіграє з ЮКСА у виїзному поєдинку. Відбудеться він 29 вересня.