Футбольний клуб «Вікторія» (Миколаївка) створений у 2015 році. Цього ж року команда стає Чемпіоном Білопільського району та срібним призером Чемпіонату Сумської області з футболу і Кубку Сумщини. У Зимовому чемпіонату Сумщини з футболу «Вікторія» взяла «золоті» медалі значно випередивши своїх суперників.

Вдалі виступи наших гравців надихнули президента футбольного клубу Сергія Бондаренка на реконструкцію стадіону в селищі Миколаївка. У травні 2015 року розпочалось будівництво сучасної двоповерхової адміністративної будівлі. З липня стартували роботи з реконструкції футбольного поля.  При розробці проекту були враховані всі вимоги Федерації Футболу України для стадіонів цього класу.

На футбольному стадіоні в адмінбудівлі передбачено 2 роздягальні для команд на 40 місць, душові кімнати та санвузли, 2 навчально-тренувальні класи, кімната та роздягальня для суддів.

Футбольне поле розміром 100х65 м. з сучасною системою зрошення та освітлення. Глядацькі трибуни розраховані на 500 посадкових місць.

Ажіотаж серед прихильників футболу і досягнення футбольного клубу, що зміг за рік вийти на всеукраїнський рівень, надихнули президента ФК «Вікторія» на розвиток інфраструктури стадіону. Стартував новий спортивний проект – будівництво футбольного поля та нового стадіону, що за планами має перевершити вже збудований та стати частиною футбольно-спортивного комплексу в смт. Миколаївка. Новий газон матиме розмір 105 на 68 метрів, буде оснащений автоматичним зрошенням та сучасним освітленням. Стадіон матиме втричі більшу кількість глядацьких місць. У планах будівництво поля зі штучним покриттям.

Досягнення ФК «Вікторія»:

Срібний призер Чемпіонату Сумської області – 2015,2016,2017.

Срібний призер Кубку Сумської області – 2015

Срібний призер Кубку України серед аматорських команд – 2018

Чемпіон України з футболу серед аматорських команд – 2018

Віце – Чемпіон України з футболу серед аматорських команд – 2019

Срібний призер Кубку України серед аматорських команд – 2020

Чемпіон України з футболу серед аматорських команд – 2020